Novinky - News
 

Zatím mě nepotěšil pouze Balam Brooklyn, kterému jedna kyčle vyšla na D, což znamená za 3 a nechovné nožky. Adri a Baron Aron mají nejlepší možný výsledek A (0) a Amet Sorbonne Samuel B (1) plus lokty 0/0. Rentgen ještě plánuje panička od Bastiena, která nechá udělat i více vyšetření, aby věděla jak může Bastíka zatěžovat.

Degenerativní myelopatie (DM) je chronické progresivní onemocnění postihující míchu. První příznaky bývají patrné na zadních končetinách, kde se projeví slabší svalový tonus a postupně může dojít až k svalové atrofii a úplné paralýze.

V zimě (snad přelom prosince/ledna) plánujeme krytí Dorinky Angelem La Kofila (na fotce). Tento pes ještě nemá potomky, ale moc se mi líbil i povahově. Chtěla bych mu dát šanci. Má krátké ucho i pěknou srst, navíc kvůli nám majitelé udělali i test na DM, který je negativní. Jako druhého na krycím listu budeme mít dalšího krásného a povahově...

Klubové výstavy v Mladějově se ve třídě mladých zúčastnil Balam Brooklyn (hodnocení V), Baron Aron (V3, na fotce) a Bastien (VD). Děkuji všem majitelům za účast a za to, co s pejsky děláte! Mám z Vás radost!! Zejména Bastien se rozhodně s paničkou nenudí!

Adri a Amet Sorbonne Samuel z Mníšku pod Brdy absolvovali klubovou výstavu v Hradci Králové s výsledkem VD, resp. V. Gratulujeme!!! Adri jako první byla s paničkou na rentgenu kyčlí s nejlepším možným výsledkem 0/0!

Máme vrh B!

30.07.2017

Včera 29.7.2017 se od rána rodilo. První kluk se narodil kolem šesté hodiny večerní a poslední přibyl kolem půlnoci. Máme nakonec 5 kluků a 1 holčičku. Všichni jsou spokojení!

Včera jsme byli s Dorinkou na sonu a veterinářka nám sdělila krásnou zprávu - Dorinka mbude mít minimálně 3 štěňátka. Měla by se narodit na přelomu července a srpna.

Rozhodli jsme se nakonec krýt Dorinku letos. Je v perfektní kondici a štěňátka by částečně vycházela na prázdniny, takže bychom si je pořádně užili.